Friday, June 12, 2015

Kur do te filloj Big Brother Albania 9 ?


Big Brother Albania 8, spektakli me i ndjekur ne trevat shqiptare pritet te filloj ne muajin Shkurt, 2015. Ky spektakel pritet te sjell shume befasi, ndryshime nga ajo qe jemi mesuar te shohim edicionet e kaluara. Edhe kete vit, spektaklin do ta udheheq bukuroshja, Arbana Osmani.
Ky edicion pritet te jete me bombastiki nga te gjitha edicionet e meparshme te Big Brother Albania 8, te pakten keshtu na premton edhe ideatori i ketij reality show ne intervisten e dhene per uebfaqe tone.
Si gjithmone, stafi yne ka filluar muaj te tere para kohe pergatitjet qe kur te filloj Big Brother Albania 8, ne te jemi ne nivelin e duhur dhe te ju sherbejm si eshte me se miri.