Iliri, Einxheli apo Dagz-i? Ky është banori që u eliminua sonteIliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin tre më të votuarit nga banorët për të shkuar në nominime, shkruan lajmi.net.


Donaldi si i preferuar i publikut kishte mundësinë të ndryshonte rezultatin por ai preferoi që mos ta bënte atë.

E këtë të martë me votat e publikut u eliminua Einxhel.

Iliri ishte përballë çiftit të krijuar së fundi brenda shtëpisë së BBV-së.

Kujtojmë se Dagz-i ishte eliminuar javë më parë bashkë me Pm-in por pas votave të publikut si më i preferuari mes dyshes, Dagz u rikthye përsëri në shtëpinë e Big Brother VIP./shqip.info
Older Posts
Newer Posts

Post a Comment


Ads Single Post 4