“S’jemi çift akoma”, Dj Dagz bisedon me Einxhel: Kur të vijë dita e martesës…


Prej disa ditësh, Einxhel dhe Dj Dagz po shijojnë romancën e tyre. Në një bisedë gjatë mbrëmjes së kaluar, Einxhel po i thoshte që të imagjinonte po të kishte lënë shtëpinë të martën, kur ishte në nominim me Sarën.
Ndërsa DJ Dagz i tha se nuk do të ishin bashkë dhe nisnin të pyesnin njëri-tjetrin nëse janë cift. Pasi Dagz e coi bisedën tek martesa, Einxhel qeshi dhe shkëmbyen puthje.
Einxhel: Imagjino të kishe dalë të martën. Imagjino.
Dj Dagz: Nuk do kisha qenë me ty.
Einxhel: Po.
Dj Dagz: S’jam me ty akoma.
Einxhel: Pse?
Dj Dagz: S’jemi çift, apo jemi?
Einxhel: Jo. Banorë, banorë.
Dj Dagz: Njerëzit kur të vijë dita të martohen, do pyeten a jeni gati të jeni banorë banorë?
Einxhel: Dita me u martu?
Dj Dagz: Po.
Older Posts
Newer Posts

Post a Comment


Ads Single Post 4